VERKSTED

Vårt verksted har 24- timers vaktservice for våre kunder.

Kundemottak: 934 63 837
07.30-16.00

Vaktelefon: 934 63 743
16.00-07.00
Alle dager, inkludert helger og helligdager.

Adr: Kokstadflaten 32, 5257 Kokstad

Bilsalg Kokstad AS har siden 1993 vært godkjent som autorisert verksted for Iveco, og siden 2005 som autorisert verksted for Fiat Professional. Våre dyktige fagfolk har alle lang erfaring, og er spesialisert på varebiler, bobiler og tunge kjøretøy.

Vårt topp moderne verksted på Kokstad har den mest avanserte datateknologien på markedet for feilsøking og programmering av Iveco og Fiat. Våre mekanikere besitter høy kunnskap og er etterutdannet gjennom Iveco og Fiat sine egne utdanningsprogram.

Vi er autorisert av Fiat og Iveco, men tar også service, vedlikehold, EU-kontroll og reparasjoner på de fleste andre bilmerker innenfor segmentet varebiler/tunge kjøretøy.

Bilsalg Kokstad er autorisert verksted for biler i gruppe 1 (opp til 3,5 tonn), gruppe 2  (3,5-7,5 tonn) og gruppe 3 (7,5 tonn og oppover), samt ferdsskrivere.

Med over 20 års erfaring kan du være sikker på at din bil er i trygge hender hos oss.

Bobilspesialisten

I tillegg til nyttekjøretøy har Bilsalg Kokstad også et meget godt rykte i bobilmiljøet som et serviceinnstilt verksted med dyktige fagfolk. Vi håndterer i dag hele 60-70% av ettermarkedet på bobiler på Vestlandet i vårt verksted.

Enten du har behov for service, reparasjon eller EU-kontroll er du hjertelig velkommen hos oss.

Praktisk info
Vi har nøkkeldropp, slik at du enkelt og trygt kan levere din bil utenom våre åpningstider. Nyt gjerne en kopp kaffe og et bilmagasin i vårt venterom mens bilen din er på verksted, eller ta kontakt med oss hvis du vil låne leiebil. (mot tillegg).

Ring oss for timebestilling eller andre henvendelser!

Kontakt oss

Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Tlf: 55 52 60 70 eller post@bilsalg.as 

Vakttelefon verksted
Tlf: 934 63 743
Vår vakttelefon er åpen alle dager fra 16.00-07.00
Inkludert helger og helligdager.

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kenneth B. Ellingsen

Salg Iveco / Fiat
412 36 340
kenneth@bilsalg.as

Roy Ed. Romøren

Salg tungbil Iveco / Fiat
459 14 440
roy@bilsalg.as 

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
marketing@bilsalg.as

Glenn Erlend Grøttå

Regnskap
glenn@tindok.no 

Send oss en melding: