x-way

X-WAY

Den robuste offroad og onroad lastebilen

X-WAY er lastebilen med den største nyttelasten i sitt segment og som kombinerer den beste drivstoff-effektiviteten og sikkerhetsteknologiene til IVECOs onroad-lastebiler med den legendariske offroad robustheten fra sine tøffeste kjøretøy.

KLAR FOR ALLE ALLE ARBEIDSOPPGAVER I ULIKE TERRENG

X-WAY ble skapt for varierte bruksområder, slik at du skal kunne skreddersy ditt kjøretøys konfigurasjoner til å passe presist til dine krav. X-way leveres med et ekstremt robust chassis, et hav av design detaljer og et bredt utvalg av valgfrie egenskaper og komponenter. Dette resulterer i et kjøretøy som kan takle arbeidsoppgaver i alle bruksområder – og som vil fungere feilfritt.

x-way

VELG DEN PERFEKTE MOTOREN OG MAKSIMER YTELSEN

X-WAY tilbyr et bredt utvalg FPT Cursor motorer egnet for alt slags bruk. Med x-way motorene kan du: Øke nyttelasten med den lette Cursor 9 motoren, få best mulig forhold mellom dreiemoment/vekt med Cursor 11 eller få fremragende effekt med Cursor 13.

x-way

TRE FØRERHUS FOR ULTIMAT KOMFORT OG SIKKERHET

Velg det beste førerhuset for ditt bruk. Våre tre førerhus: AD (Active Day) er et kort førerhus med lavt tak, AT (Active Time) er et langt førerhus med lavt eller medium tak, og for ultimat komfort. Vårt siste førerhus heter AS (Active Space), og er det største lastebil-førerhuset som er designet rundt sjåføren for langtransport.

Kontakt oss for mer informasjon!

Vi hjelper deg gjerne med å tilpasse X-WAY etter ditt behov.
Besøk oss på Kokstad eller ring Roy på tlf: 459 14 440

Kontakt oss

Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Tlf: 55 52 60 70 eller post@bilsalg.as 

Vakttelefon verksted
Tlf: 934 63 743
Vår vakttelefon er åpen alle dager fra 16.00-07.00
Inkludert helger og helligdager.

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kenneth B. Ellingsen

Salg Iveco / Fiat
412 36 340
kenneth@bilsalg.as

Roy Ed. Romøren

Salg tungbil Iveco / Fiat
459 14 440
roy@bilsalg.as 

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
marketing@bilsalg.as

Glenn Erlend Grøttå

Regnskap
glenn@tindok.no 

Send oss en melding: