Delelager

Nils Arne Haukenes:
Tlf: 941 69 163
E-post: nils@bilsalg.as

 

Adr: Kokstadflaten 32, 5257 Kokstad

Nye deler til din Iveco eller Fiat Professional

Bilsalg Kokstad tilbyr et profesjonelt og komplett delelager som forsyner hele Vestlandet med originale deler til Fiat Professional og Iveco.

Vi har til enhver tid et stort utvalg deler på lager og har kort leveringstid. Ved bruk av våre originale deler sikrer du både kvalitet og levetid på din bil.

Trenger du hjelp til å finne riktig del til din Fiat Professional eller Iveco? Kom innom oss på Kokstad eller ring vår delelagersjef Nils Arne. Vi hjelper deg gjerne!

Kontakt oss

Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Tlf: 55 52 60 70 eller post@bilsalg.as 

Vakttelefon verksted
Tlf: 934 63 743
Vår vakttelefon er åpen alle dager fra 16.00-07.00
Inkludert helger og helligdager.

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kenneth B. Ellingsen

Salg Iveco / Fiat
412 36 340
kenneth@bilsalg.as

Roy Ed. Romøren

Salg tungbil Iveco / Fiat
459 14 440
roy@bilsalg.as 

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
marketing@bilsalg.as

Glenn Erlend Grøttå

Regnskap
glenn@tindok.no 

Send oss en melding: