Dekk & felg

Adr: Kokstadflaten 32, 5257 Kokstad

Bilsalg Kokstad er medlem i Super Dekk-kjeden, som har som målsetting å tilby bileiere i hele Skandinavia, dekk og felger av høy kvalitet til gunstige priser.

Vi selger dekk og felg fra flere forskjellige fabrikanter, og vår bredde i utvalget sikrer at du som kunde skal kunne velge blant alt fra «årets testvinnere» til noen av de rimeligere dekkene. Uavhengig av pris leverer vi alltid produkter av god kvalitet.

Kom innom for en hyggelig prat!

Kontakt oss

Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Tlf: 55 52 60 70 eller post@bilsalg.as 

Vakttelefon verksted
Tlf: 934 63 743
Vår vakttelefon er åpen alle dager fra 16.00-07.00
Inkludert helger og helligdager.

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kenneth B. Ellingsen

Salg Iveco / Fiat
412 36 340
kenneth@bilsalg.as

Roy Ed. Romøren

Salg tungbil Iveco / Fiat
459 14 440
roy@bilsalg.as 

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
marketing@bilsalg.as

Glenn Erlend Grøttå

Regnskap
glenn@tindok.no 

Send oss en melding: