Nye og brukte vare- og
lastebiler til næringslivet

Bilsalg Kokstad As har alltid et bredt program av nye og brukte vare- og lastebiler på lager.

Vi leverer utelukkende biler til næringslivet, og vår omfattende nyttekjøretøyerfaring gir oss de beste forutsetninger for å gi deg råd i forbindelse med kjøp av brukte vare- eller lastebiler.

Hvis du henvender deg til Bilsalg Kokstad As er du derfor sikker på å få kompetent rådgivning og en bil som med garanti kan løse ditt spesifikke transportbehov. Du får samtidig et stort profesjonelt serviceverksted i ryggen.

Fagfolk på nyttekjøretøy

Ta kontakt med oss på tlf 55 52 60 70
eller mail post@bilsalg.as

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi er her for deg. Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta gjerne kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Ring oss på 55 52 60 70

Siv Visnes

Administrasjonsansvarlig
412 62 825
siv@bilsalg.as

Therese Johannessen

Regnskap
978 90 556
therese@atelas.no

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Christian Bø Solvik

Selger Iveco / Fiat
41 23 63 40
christian@bilsalg.as

Kjetil Einarsen

Selger Iveco / Fiat
966 24 971
kjetil@bilsalg.as

 

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Christoffer F. Skarstrup

Delelager
934 65 804
christoffer@bilsalg.as

Vakttelefon verksted

16.00-07.00
Alle dager inkludert helger og helligdager.
934 63 743

Send oss en melding: