Fiat professional
E-Ducato

Snart kommer den elektriske versjonen av Ducato! Her får du en av markedets beste varebiler med høyt lastevolum, lang rekkevidde og solid nyttelast.

To batteri konfigurasjoner
Pakke med 3 moduler, gir 47 kWh og ca. 200 km rekkevidde (WLTP)
Pakke med 5 moduler, gir 79 kWh og ca. 309 km rekkevidde (WLTP)

Spesialtilpasset ditt behov
Du kan velge mellom tre høyde og seks lengdeversjoner, noe som gjør det enkelt å tilpasse bilen etter ditt behov.
Bilen leveres med klassens beste nyttelast opptil hele 1950kg. Plass blir heller ingen problem, og du kan få den levert med lastevolum fra 10m3 til 17m3.

Les mer om E-ducato

Iveco
Daily Electric

100% elektrisk kjøretøy uten utslipp. Kassevogn eller chassis med en suveren rekkevidde på inntil 250 km i urban kjøring. Med IVECOs patenterte fleksible lademodus kan du lade Daily Electric hvor du er i løpet av 2 timer ved hurtiglade-modus.

Finn din utgave
Daily Electric leveres med inntil 5,6 tonn totalvekt og lastevolum på inntil 19.6 m³. Bilen kommer med Daily chassis sin robusthet og med stor allsidighet for påbygg.

Takket være ny batteriteknologi har man også fått 100 kg økt nyttelast. Fleksibel batterikonfigurasjon fra 1 til 3 enheter.

Iveco tilbyr også høyeffektive 2,3 liters dieselmotorer konstruert for å tilfredstille EUs klima- og energimål for 2020 og helelektriske kjøretøy for transport i urbane strøk.

Kontakt oss

Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Tlf: 55 52 60 70 eller post@bilsalg.as 

Vakttelefon verksted
Tlf: 934 63 743
Vår vakttelefon er åpen alle dager fra 16.00-07.00
Inkludert helger og helligdager.

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kenneth B. Ellingsen

Salg Iveco / Fiat
412 36 340
kenneth@bilsalg.as

Roy Ed. Romøren

Salg tungbil Iveco / Fiat
459 14 440
roy@bilsalg.as 

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
marketing@bilsalg.as

Glenn Erlend Grøttå

Regnskap
glenn@tindok.no 

Send oss en melding: