Kampanje:

For timebestilling ta kontakt på
telefon: 55 52 60 70

Adr: Kokstadflaten 32, 5257 Kokstad

Kampanjepris på årsservice!

I tillegg til å være spesialist på nyttekjøretøy har Bilsalg Kokstad et meget godt rykte i bobilmiljøet som et serviceinnstilt verksted med dyktige fagfolk. Vi håndterer i dag 60-70% av ettermarkedet på bobiler på Vestlandet i vårt verksted.

Vi tilbyr nå årsservice på bobiler til kampanjepris!
Fra kun 3670,-

Årlig service er avgjørende for din egen driftssikkerhet og for å sikre dine rettigheter i forbindelse med garanti og reklamasjon. Denne servicen inkluderer blant annet: skifte av motorolje m/filter og pollenfilter, visuell kontroll av bremser, smøring av bakaksel (AL/KO), 0 stilling av oljeskift og evt. opdateringer av styreenheter.
Med over 20 års bobilerfaring er det også andre ting vi etterser ved en slik service!

Vi garanterer at din bobil er i trygge hender hos oss!

For timebestilling ta kontakt på: 55 52 60 70

Kontakt oss

Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Tlf: 55 52 60 70 eller post@bilsalg.as 

Vakttelefon verksted
Tlf: 934 63 743
Vår vakttelefon er åpen alle dager fra 16.00-07.00
Inkludert helger og helligdager.

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kenneth B. Ellingsen

Salg Iveco / Fiat
412 36 340
kenneth@bilsalg.as

Roy Ed. Romøren

Salg tungbil Iveco / Fiat
459 14 440
roy@bilsalg.as 

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
marketing@bilsalg.as

Glenn Erlend Grøttå

Regnskap
glenn@tindok.no 

Send oss en melding: