FIAT professional

Med over 100 års erfaring har Fiat Professional blitt en ledende aktør i sin sektor, og er en solid leverandør av nyttekjøretøy, takket være et bredt modellutvalg som er i stand til å møte de fleste transportbehov.

Fiat Ducato, som er den største modellen i utvalget, har vært en viktig bidragsyter til suksessen. Ducato henter stadig markedsandeler og ble i 2020 kåret til Europas mest solgte varebil. Innenfor bobilindustrien dominerer også Ducato som det foretrukne bobil chassiset.

Bilsalg Kokstad har et godt utvalg av små og mellomstore varebiler fra Fiat Professional. Alle bilene leveres med 5 års garanti eller inntil 200.000 km.

DOBLÒ CARGO

Klassens beste vareromsdimensjoner

Doblò Cargo har klassens beste vareromsdimensjoner og er utviklet for å være på topp når det gjelder ytelse og ergonomiske løsninger. Doblò Cargo er også utstyrt med avanserte, effektive og nøysomme motorer som gir lave driftskostnader.

doblo
doblo
doblo
Les mer om Doblo Cargo

DUCATO

En mengde kombinasjoner, for uendelige transportløsninger

Fiat Ducato løser alle oppgaver fra å frakte ulike former for varegods og personer, til å fungere som en ideell spesialtilpasset bil for nyttetransport. Ducato tilbys i flere versjoner og utstyrsvarianter.

ducato
ducato
ducato
Les mer om Ducato

TALENTO

Lastekapasitet helt i toppen av klassen.

Kompakt og fleksibel: alt dette og mye mer får du i Talento. Med generøse innvendige dimensjoner, stor fleksibilitet og høy grad av tilpasningsdyktighet, er Talento det perfekte arbeidsverktøyet.

fiat talento
talento interiør
fiat talento
Les mer om Talento

Kontakt oss

Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Tlf: 55 52 60 70 eller post@bilsalg.as 

Vakttelefon verksted
Tlf: 934 63 743
Vår vakttelefon er åpen alle dager fra 16.00-07.00
Inkludert helger og helligdager.

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kenneth B. Ellingsen

Salg Iveco / Fiat
412 36 340
kenneth@bilsalg.as

Roy Ed. Romøren

Salg tungbil Iveco / Fiat
459 14 440
roy@bilsalg.as 

Kine Skage

Markedsansvarlig
416 74 164
marketing@bilsalg.as

Glenn Erlend Grøttå

Regnskap
glenn@tindok.no 

Send oss en melding: