For prøvekjøring eller andre henvendelser,
kom innom eller kontakt:


Kenneth B. Ellingsen
Selger Iveco / Fiat
Tlf: 412 36 340
kenneth@bilsalg.as

 

Kokstadflaten 32, 5257 Kokstad

Nye daily skap og lift

GLED DEG TIL EN TUR PÅ 1. KLASSE MED IVECO FAST LANE 

Nye IVECO Daily gir deg en enestående mulighet til å kombinere suveren luksus med robust styrke. Fra den imponerende utstyrslisten kan vi blant annet nevne: adaptiv cruisekontroll, full LED hovedlys, AEBS + city brake, 4-veis justerbart multifunksjonsratt i skinn, samt mye mer.

Nye IVECO Daily setter din komfort, sikkerhet og kjøreglede i fremste rekke, men går samtidig ikke på kompromiss med styrke og trekkraft.

Kampanjepris:
Fra 546.500 kr.* / kontant

Vår kampanjemodell er spekket med ekstra utstyr for å gjøre kjørekomforten enda bedre for deg. Som standard får du: – Business Exclusive: 4-veis justerbart skinntrukket ratt, polstrede nakkestøtter, passasjerbenk med nedfellbart bord, helautomatisk klimaanlegg, DAB-radio med Business Up, nettbrettholder + USB-kontakt (lading), cruisekontroll, full LED hovedlys, telematikk.

  • Business exclusive pakke
  • Alufelger
  • Telematic boks
  • Hi connect

SLÅ TIL NÅ!

Vi har tre leveringsklare skapbiler på lager hos oss, men disse går fort unna!
Vurderer du å kjøpe bil, kan du spare mye på å kjøpe nå. Fra 2021 ventes det en betydelig avgiftsøkning på store deler av sortimentet. Kampanjeprisen gjelder frem til 31/12-2020.

*IVECO Daily 35S16A8, skap & bakløfter med Berco skap, 156 Hk. Pris fra kr 546.500,-. Akselavstand: 3750 mm, skapspesifikasjon: L=4200 mm H=2260 mm B=2200 mm, skap har: Spoiler, bakløfter, sidedør H side og surreskinner. Lokale frakt og leveringsomkostninger kommer i tillegg.
Tilbudet kan ikke kombineres med andre rabatter og avtaler.

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi er her for deg. Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta gjerne kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Ring oss på 55 52 60 70

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Vakttelefon verksted

934 63 743
16.00-07.00
Alle dager inkludert helger og helligdager.

Kenneth Brun Ellingsen

Selger Iveco / Fiat
412 36 340
kenneth@bilsalg.as

Kjetil Einarsen

Selger Iveco / Fiat
966 24 971
kjetil@bilsalg.as

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Glenn Erlend Grøttå

Regnskap
glenn@tindok.no 

Send oss en melding: