Fiat professional

I 2018 kommer Fiat Professional med flere helelektriske versjoner av sine nyttekjøretøyer. Fiat Doblò Cargo lanseres i 2. kvartal 2018, og har forventet levering i 3. kvartal 2018. Elektrisk versjon av Ducato har forventet lansering 2018/2019.

Ta gjerne kontakt om du ønsker mer informasjon om Fiat Professional sine alternativer for elektriske biler.

Gå til våre nye Fiat professional

Iveco

IVECO er den eneste produsenten som tilbyr et komplett utvalg av CNG-kjøretøy  (komprimert naturgass) for vare- og passasjertransport. Varevogner, mellomtunge lastebiler og lastebiler med minimal innvirkning på miljøet, som står for den nye målestokken når det gjelder bærekraft.

Iveco tilbyr også høyeffektive 2,3 liters dieselmotorer konstruert for å tilfredstille EUs klima- og energimål for 2020 og helelektriske kjøretøy for transport i urbane strøk.

Gå til våre nye Iveco

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi er her for deg. Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta gjerne kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Ring oss på 55 52 60 70

Siv Visnes

Administrasjonsansvarlig
412 62 825
siv@bilsalg.as

Therese Johannessen

Regnskap
978 90 556
therese@atelas.no

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Christian Bø Solvik

Selger Iveco / Fiat
41 23 63 40
christian@bilsalg.as

Kjetil Einarsen

Selger Iveco / Fiat
966 24 971
kjetil@bilsalg.as

 

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Christoffer F. Skarstrup

Delelager
934 65 804
christoffer@bilsalg.as

Vakttelefon verksted

16.00-07.00
Alle dager inkludert helger og helligdager.
934 63 743

Send oss en melding: