Er du på jakt etter en variert
og spennende stilling?


Hvem er vi?

Bilsalg Kokstad AS holder i dag til i 1450 m² nye og flotte lokaler på Kokstad i Bergen, og er godt etablert som forhandler og verksted for nyttekjøretøy, både i Bergen og på Vestlandet forøvrig.
I tillegg til nybilsalg og verkstedstjenester for Fiat Professional og Iveco, er bedriften tungt inne på ettermarkedet på bobiler på Vestlandet.

Bilsalg Kokstad ble i 2018 kåret til «Årets Ivecoforhandler». Dette er vi veldig stolte over, og vi ønsker å leve opp til forventningene våre kunder har til kvalitet og service.

Med økende etterspørsel ser vi oss nå nødt til å ansette flere.
Vi søker etter en dyktig bilmekaniker med fagbrev. Du har helst fagbrev i tunge kjøretøy, men lett kan også være et alternativ.
I tillegg ønsker vi å ta inn en lærling. Det viktige er at du er motivert og at du er sulten på å bli best mulig!

Hvem er du?
Vi forventer at du har gode kommunikasjonsevner, at du er engasjert og ikke minst at du er pliktoppfyllende. Førerkort klasse B er et krav, og det er ingen ulempe om du har førerkort på større kjøretøy.

Vi tilbyr:
Vi kan blant annet tilby et godt arbeidsmiljø, konkurransedyktig lønn og gode utviklingsmuligheter for den rette.

Høres dette interessant ut? Da vil vi veldig gjerne høre fra deg innen søknadsfristen 1.juli.
Merk søknaden med enten: “søknad om lærlingplass” eller “søknad som mekaniker”
Søknad og CV sendes til: Vidar@bilsalg.as

Ved spørsmål angående stillingen nåes Vidar på tlf: 934 63 757

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi er her for deg. Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta gjerne kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Ring oss på 55 52 60 70

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Christoffer F. Skarstrup

Delelager
934 65 804
christoffer@bilsalg.as

Vakttelefon verksted

16.00-07.00
Alle dager inkludert helger og helligdager.
934 63 743

Elna Helen Wigum

Salgssjef
412 23 389
elna@bilsalg.as

Therese Johannessen

Regnskap
978 90 556
therese@atelas.no

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kjetil Einarsen

Selger Iveco / Fiat
966 24 971
kjetil@bilsalg.as

 

Send oss en melding: