Kampanje:

For timebestilling ta kontakt på
telefon: 55 52 60 70

Adr: Kokstadflaten 32, 5257 Kokstad

Kampanjepris på årsservice!

I tillegg til å være spesialist på nyttekjøretøy har Bilsalg Kokstad et meget godt rykte i bobilmiljøet som et serviceinnstilt verksted med dyktige fagfolk. Vi håndterer i dag 60-70% av ettermarkedet på bobiler på Vestlandet i vårt verksted.

Vi tilbyr nå årsservice på bobiler til kampanjepris!
Fra kun 3670,-

Kampanjeprisen gjelder ut september 2020.

Årlig service er avgjørende for din egen driftssikkerhet og for å sikre dine rettigheter i forbindelse med garanti og reklamasjon. Denne servicen inkluderer blant annet: skifte av motorolje m/filter og pollenfilter, visuell kontroll av bremser, smøring av bakaksel (AL/KO), 0 stilling av oljeskift og evt. opdateringer av styreenheter.
Med over 20 års bobilerfaring er det også andre ting vi etterser ved en slik service!

Vi garanterer at din bobil er i trygge hender hos oss!

For timebestilling ta kontakt på: 55 52 60 70

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi er her for deg. Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta gjerne kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Ring oss på 55 52 60 70

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Christoffer F. Skarstrup

Delelager
934 65 804
christoffer@bilsalg.as

Vakttelefon verksted

16.00-07.00
Alle dager inkludert helger og helligdager.
934 63 743

Elna Helen Wigum

Salgssjef
412 23 389
elna@bilsalg.as

Therese Johannessen

Regnskap
978 90 556
therese@atelas.no

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kjetil Einarsen

Selger Iveco / Fiat
966 24 971
kjetil@bilsalg.as

 

Send oss en melding: