Det er med stor glede at vi kan røpe høstens store lansering: Fiat Ducato Electric!


Dette er varebilen mange har ventet på!

Ønsker du en kostnadsbesparende og utslippsfri hverdag samtidig som du får Ducatos solide kvaliteter er dette bilen for deg! Her får du en av markedets beste varebiler med høyt lastevolum, lang rekkevidde og solid nyttelast.

En revolusjonerende rekkevidde!
Prosjektlederen for Ducato Electric trekker frem de modulære batteripakkene på mellom 47 og 79 kWh som et av Ducatoens mange sterke kort mot konkurrentene. Du kan velge mellom to ulike batteristørrelser med rekkevidde (NEDC) på hele 220 til 360 km. Denne rekkevidden gjør at bilen takler krevende arbeidsoppgaver i de fleste bransjer!

Batteriene er plassert under gulvet i lasterommet, noe som gir bilen et lavt tyngdepunkt.
For å spare strøm har den en begrenset toppfart på 100 km/t, og byr ellers på 120 hestekrefter og et dreiemoment på 280Nm.

Hurtig lading
Fiat opplyser om at bilen leveres med ulike ladekonfigurasjoner, og antyder at du skal kunne lade opp hele 100kilometer rekkevidde på under 30 minutter med en DC-hurtiglader og cirka en time med AC-lader.

Spesialtilpasset ditt behov
Enten du trenger en skapbil eller minibuss tilbyr Fiat Ducato som kjent mange ulike utgaver! Du kan velge mellom tre høyde og seks lengdeversjoner, noe som gjør det enkelt å tilpasse bilen etter ditt behov.

Solid nyttelast
Bilen leveres med klassens beste nyttelast opptil hele 1950kg. Plass blir heller ingen problem, og du kan få den levert med lastevolum fra 10m3 til 17m3.

Vi venter på pris fra Fiat, men en hyggelig nyhet i mellomtiden er at denne bilen leveres med hele 50.000,- i Enova-støtte.

Kombinasjonen av det store lastevolumet, lang rekkevidde og solid nyttelast gjør at denne bilen er svært attraktiv for norske varebilkunder!

Reserver din bil hos oss i dag!

Kontakt oss

Har du spørsmål til oss? Nøl ikke med å ta kontakt. Vi er her for deg. Vi er opptatt av å være til stede for deg, enten du er ny kunde, eksisterende kunde, eller bare er nysgjerrig på noen av våre biler. Ta gjerne kontakt med oss på epost eller telefon, så skal vi hjelpe deg etter beste evne.

Ring oss på 55 52 60 70

Vidar Fredriksen

Verksmester
934 63 757
vidar@bilsalg.as

Arve Drangevåg

Kundemottak
934 63 837
arve@bilsalg.as

Nils Arne Haukenes

Delelagersjef
941 69 163
nils@bilsalg.as

Christoffer F. Skarstrup

Delelager
934 65 804
christoffer@bilsalg.as

Vakttelefon verksted

16.00-07.00
Alle dager inkludert helger og helligdager.
934 63 743

Elna Helen Wigum

Salgssjef
412 23 389
elna@bilsalg.as

Therese Johannessen

Regnskap
978 90 556
therese@atelas.no

Aivon Baretto

Daglig Leder
911 08 569
aivon@bilsalg.as

Kjetil Einarsen

Selger Iveco / Fiat
966 24 971
kjetil@bilsalg.as

 

Send oss en melding: